Szanowni Państwo

Pracownia Artystyczna POLAM produkuje wysokiej jakości formy, matryce do produkcji wyrobów dekoracyjnych i użytkowych z betonu, gipsu i żywic.

Do produkcji form używamy najwyższej jakości komponentów, które są sprawdzone w wieloletniej produkcji, jednakże ciągle poszukujemy nowych materiałów i rozwiązań. Dzięki temu nasze produkty sprzedajemy nie tylko w Polsce, ale również w Kanadzie, Turcji, Holandii, Danii, Niemczech i Rosji.

Produkty wykonane za pomocą naszych form mają zastosowanie jako elementy użytkowe małej architektury w aranżacji wnętrza, ogrodów, terenów rekreacyjnych.

W ofercie naszej firmy znajdą państwo ponad tysiąc wzorów figur ogrodowych, reklamowych, figur zwierząt, kolumn, popiersi, stołów oraz wazonów, kwietników sztukaterii, ozdobne ogrodzenia, balustrady, elementy użytkowe.

Wyżej wymienione wzory służą nam do wykonywania form. Wykonujemy również formy z modeli powierzonych, współpracujemy z pracownią rzeźbiarską, która wykona model według Państwa pomysłu.

Na stronie ,,PRODUKTY" przedstawiamy zdjęcia niektórych naszych wykonanych zleceń, w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

0ferta:

-Formy do betonu
-Formy do gipsu
-Formy do żywic, œwiec i wosku
-Formy do zniczy
-Formy do figur ogrodowych, dekoracyjnych i reklamowych

(C) POLAM